Deska tarasowa i domki
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : Architektura arkadyjska: Bohlin Cywinski Jackson-12 Houses

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Firma architektoniczna Bohlin Cywinski Jackson uważa, że zmysłowość miejsca, emocjonalne właściwości materiałów oraz zdolność dawania przyjemności i wglądu, komfortu i transportu mogą tworzyć ludzką i porywającą architekturę. Niezależnie od tego, czy projektuje się główną siedzibę firmy Pixar Animation Studios, Instytutu Inżynierii Oprogramowania dla Uniwersytetu Carnegie Mellon, nowych sklepów Apple w Nowym Jorku, Chicago i Tokio, czy też dwanaście zalesionych odwodów pokazanych w tej książce, architektura firmy jest żywa dla subtelności miejsca, stworzone przez człowieka lub naturalne, oraz bogate możliwości materiałów i środków konstrukcyjnych.
Domy w architekturze arkadyjskiej są przepięknie wykonane z drewna i kamienia oraz innych naturalnych materiałów.
Wszystkie znajdują się w pięknych zalesionych, górskich lub położonych nad jeziorem domach, od stanu Nowy Jork po stan Waszyngton, a od lasów w stanie Connecticut aż po góry Montana.
.
Jedną z najważniejszych cech tej książki jest opublikowanie po raz pierwszy niezwykłego, ogromnego, niezwykle prywatnego i odosobnionego kompleksu mieszkalnego w stanie Waszyngton, który został zbudowany dla Billa i Melindy Gates.
Każdy dom jest prezentowany na co najmniej trzydziestu stronach i jest przedstawiony przez wystawne nowe kolorowe fotografie, bogato szczegółowe szkice koncepcyjne, rysunki prezentacyjne i dokumenty budowlane.
Redaktor: Oscar Riera Ojeda Wydawca: Rizzoli Cover: Hardcover Stron: 426
[patrz też: prawo budowlane pozwolenie na budowę, xps styropian, paradyż briosa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: paradyż briosa prawo budowlane pozwolenie na budowę xps styropian