Deska tarasowa i domki
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Patio Houses Part II

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Z setek domów, które prezentowaliśmy, są naprawdę ładne domki z patio.
Więc ciesz się naszą drugą częścią (zobacz pierwszą część tutaj), z naszych wcześniej opublikowanych domów patio.
OUTrial House / KWK PROMES Zielona polana otoczona lasem była jedynym kontekstem dla proponowanego małego domu.
Stąd pomysł, by wykuć .
kawałek trawiastego terenu, podnieś go i potraktuj jako pokrycia dachowe, aby ustawić wszystkie wymagane funkcje pod spodem.
Gdy całość była gotowa, klient wymyślił kolejną prośbę (czytaj więcej.) Bianna House / Hidalgo Hartmann Dom składa się z dwóch konkretnych tomów, które są wstawiane na terytorium, z którym się z nim łączy.
Oba objętości o różnych rozmiarach są mocno osadzone w gruncie przez powiększenie ścian, które je definiują.
Ściany te modyfikują topografię terytorium, aby zwiększyć jego integralność (czytaj więcej.) Casa Wakasa / wHY Architektura Casa Wakasa, siedziba młodej czteroosobowej rodziny, znajduje się na przedmieściach Osaki w Japonii.
Dom stara się być odzwierciedleniem współczesnego życia rodzinnego Japonii (poczucie rodziny i prywatności), a także rozwiązaniem równowagi pomiędzy indywidualną wolnością i przestrzenią a kolektywnymi działaniami i czasem.
Podstawową jednostką domu jest amalgamat (czytaj więcej.) + 5 chilijski dom / Smiljan Radic Te dwa domy – w rzeczywistości jest tylko jeden zbudowany – przypominają domy dzierżawców na chilijskiej wsi: istniejące orzechowe drzewa nie mają nic wspólnego Został dotknięty, na zewnątrz został odrzucony dzięki bielonej ścianie obwodowej.
Wewnętrzny dziedziniec z możliwością pokrycia plandeką rolniczą (czytaj dalej.) Parr House / Pezo von Ellrichshausen Architekci Jest to zarówno ogromny, jak i mały dom.
To nie ma rozszerzonych pokoi, ale zamiast tego seria pokoi, które powtarzają się i niektóre funkcje, które są podwojone zgodnie z tradycyjnym chilijskim wiejskim życiem.
Dom znajduje się na małej farmie, gdzie jeszcze niedawno stał stary dom właściciela, w którym spędził dzieciństwo (czytaj dalej.)
[patrz też: praca do kitu tubądzin, grzejniki stalowe, prawo budowlane pozwolenie na budowę ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: grzejniki stalowe praca do kitu tubądzin prawo budowlane pozwolenie na budowę