Deska tarasowa i domki
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Konya Residence / Superpool

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Superpool Kilka tygodni temu Superpool zaskoczył mnie jednym z najlepszych projektów bibliotecznych, jakie widziałem od dłuższego czasu: Otwarta Biblioteka w Stambule.
Mały obszar, bogata przestrzeń publiczna.
Ale biuro pracuje również nad dwoma projektami mieszkaniowymi na dużą skalę w Turcji: Konya Residence i Dagos Tower (zostaną przedstawione w przyszłym artykule).
Oba projekty proponują innowacyjne strategie pod względem gęstego budownictwa mieszkaniowego.
Chciałbym zobaczyć, jak te projekty rozwijają się i materializują w przyszłości.
O Rezydencji Konya: chęć zwiększenia wydajności deweloperów i wykonawców zakuli kajakarz turecką typologię mieszkaniową w bloki z typowo 4 jednostkami wokół centralnego rdzenia.
Pomimo niezrównanej wydajności, wynik konsekwentnie tworzy do jednej trzeciej jednostek, które mają być zagrożone; bez widoków, naprzeciwko innych jednostek.
I choć ogólnie przepisy dotyczące zagospodarowania przestrzennego pozwalają na opracowanie tylko 25-50% danej strony, przebitej przez te obojętne wieże, lewa nad nią przestrzeń jest rzadko możliwa do zidentyfikowania.
Diagramy.
Superpool Bez poświęcania wydajności jednego rdzenia do czterech jednostek, propozycja ma na celu wydłużenie bloków, aby nadać priorytet widokom z jednej strony.
Bloki są następnie ustawione, aby stworzyć centralny ogród o powierzchni 8 000 m2; do wypełnienia często zaniedbanych potrzeb przestrzeni zielonych w mieszkalnictwie miejskim.
Diagramy.
Superpool.
Superpool Aby wprowadzić podział sekcji na bloki i poprawić widoki, całkowita objętość jest szeregowana.
W kontekście szybko rozwijającego się miasta z malejącym dziedzictwem gajów owocowych i winorośli, Konya Residences dąży do tego, aby zielona przestrzeń była tak ważna dla życia mieszkańców, jak same budynki.
Obudowa w Turcji Drużyna: Superpool.
Selva Gürdo.
An, Gregers Tang Thomsen, Marta Marszal, Benek Çinçik Rodzaj: Prowizja: 40 000 m2 Klient: Seha Yapi Współpracownicy: New Dialogues AG, Zurich Lokalizacja: Konya, Turcja Status: w trakcie
[hasła pokrewne: szerokość spocznika, ciśnienie wody w sieci, olx praca szczecin ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: ciśnienie wody w sieci olx praca szczecin szerokość spocznika