Deska tarasowa i domki
Just another WordPress site

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Stadiony Część I

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Dzisiaj odbył się losowanie Pucharu Świata 2010 w Afryce Południowej.
Tak więc na dzisiejszą specjalną Round Up pokażemy naszą selekcję wcześniej przedstawionych stadionów, w tym stadionu Soccer City, gdzie zostanie rozegrany finałowy mecz w RPA.
Inside Herzog & de Meuron Bird s Nest Widzieliśmy mnóstwo zdjęć zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego dziedzińca gniazda ptaka Herzog & de Meuron w Pekinie podczas igrzysk olimpijskich.
Ale to, czego nie widzieliśmy, to przestrzeń pośrednia we włóknach gniazd, przestrzeń, która wyglądała niesamowicie na wczesnych renderach.
Ale dzięki Edgarowi Gonzalezowi możemy zobaczyć kolorowe wstawki (czytaj więcej.) Stadion Taiwan Solar Powered Stadium / Toyo Ito Construction został ukończony dla japońskiego architekta Toyo Ito.
S Solar Powered Stadium na Tajwanie.
Dach stadionu pokryty jest 8 844 panelami słonecznymi.
Stadion znajduje się w Kaohsiung na Tajwanie i został zbudowany zgodnie z otwarciem Światowych Igrzysk, które odbędą się w lipcu tego roku.
The.
World Games Stadium.
ma 55 000 widzów (czytaj więcej.) Mistrzostwa Świata w RPA 2010: Soccer City Stadium Puchar Świata w 2010 r., który odbędzie się w Afryce Południowej, jest mniej niż rok.
Będąc chyba najważniejszym międzynarodowym konkursem w sporcie na świecie, chcielibyśmy zacząć prezentować niektóre ze stadionów, które będą gospodarzami tej wspaniałej konkurencji.
Stadion Soccer City znajduje się w Johannesburgu (czytaj więcej.) + 5 Stadion Olimpijski w Londynie 2012 / Populous Igrzyska Olimpijskie w Pekinie w 2008 roku miały miejsce mniej niż rok temu, ale już rozpoczęły się przygotowania do następnych rozgrywek w Londynie.
Pekińskie Ptasie Gniazdo zrobiło spore wrażenie na wszystkich, którzy lubili Igrzyska Olimpijskie w 2008 roku, więc Populous stanął przed trudnym wyzwaniem podczas projektowania Stadionu Olimpijskiego w Londynie w 2012 roku (czytaj więcej.) Nowy stadion Dalian Shide FC / UNStudio Po wygranej w ograniczonym konkursie, UNStudio ruszy do przodu z projektem stadionu o powierzchni 38,500 m2 dla Dalian Shide FC, największego chińskiego klubu w chińskiej Super League.
Nowy stadion będzie zlokalizowany w rodzinnym mieście Shide w Dalian, na południowym krańcu półwyspu Liaodong (czytaj dalej.)
[przypisy: utylizacja azbestu, polska woda praca do kitu, grzejniki stalowe ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: grzejniki stalowe polska woda praca do kitu utylizacja azbestu