Deska tarasowa i domki
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Wywiady Część III

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Odkąd zaczęliśmy, przeprowadziliśmy wywiady z wieloma świetnymi architektami z całego świata.
Sprawdź naszą trzecią część naszych wcześniejszych wywiadów Round Up i nie zapomnij zobaczyć również naszej pierwszej części i drugiej części! Phil Bernstein Mieliśmy okazję porozmawiać z Philem Bernsteinem, wykładowcą w Yale, a obecnie wiceprezesem AEC Industry and Relations dla Autodesk.
Biorąc pod uwagę jego pochodzenie i aktualną pozycję, od razu zaplanowałem z nim wywiad, ponieważ chciałem, aby architekt w branży powiedział nam więcej o tym, jak BIM pomaga architektom (czytaj dalej.) Craig Hartman / SOM Każdy, kto zajął się historią architektury już zna SOM: Skidmore & Owings & Merrill.
Ta praktyka odegrała kluczową rolę podczas tak zwanego międzynarodowego stylu , w czasach, gdy modernizm konsolidował się na całym świecie.
Praktyka, która została otwarta w 1936 roku, znajduje się za centrami (czytaj więcej.) Whitney Sander Podczas Postopolis! LA zaprosiliśmy grupę architektów z Los Angeles na rozmowę z nami, przed publicznością na żywo.
Okazało się to bardzo interesujące, ponieważ uczestnicy mieli okazję zadawać własne pytania.
Jednym z tych architektów był Whitney Sander, dyrektor w Sander Architects (czytaj więcej.) + 5 Sharon Johnston i Mark Lee Zaprosiliśmy Sharon Johnston i Marka Lee (dyrektorów w Johnston MarkLee), głównie dlatego, że chciałem dowiedzieć się więcej o praktyce za niektórymi ciekawe projekty, które przedstawiliśmy przed wydarzeniem: The Hill House, Sale House, sklep Mameg + Maison Martin Margiela i ich willa Ordos 100, wraz z View House (czytaj więcej.) Alexis Rocha, Platforma I / O Na samym początku Latem odwiedziliśmy SYNTHe, miejski ogród na dachu zaprojektowany i zbudowany przez profesor Alexis Rocha (założyciel Platformy I / O) ze studentami SCI-Arc.
Projekt SYNTHe jest strukturą o powierzchni 3 000 stóp kwadratowych znajdującą się na szczycie The Flat, środkowej części budynku mieszkalnego w centrum Los Angeles i jego pierwszego zielonego ogrodu (czytaj dalej.)
[przypisy: cena m3 betonu, utylizacja azbestu, olx praca bydgoszcz ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: cena m3 betonu olx praca bydgoszcz utylizacja azbestu